Правила користування

Термін дії користування послугами становить 12місяців. Початком співпраці являється дата отримання комплекту на Новій Пошті.Згідно тарифів користуватись послугами можуть:

У випадку передачі своєї карти, або персонального коду іншій особі – дія карти клієнта блокується

Згідно вибраного Тарифу компанія надає наступні послуги:

Телефонні консультації з питань автоправа ( зупинка автомобіля поліцією; випадки ДТП; консультації по реєстрації та переоформленні транспортних засобів; розʼяснення ПДР)

Підготовка (складання) документів, щодо оскарження постанов за порушення ПДР, передбачених ст. 121, 121-1, 121-3, 122, 123, 126 КУпАП, а саме: позовні заяви, скарги, клопотання.

Підготовлені документи відправляються клієнту на електронну пошту з інструкцією про подачу позовної заяви до суду.

Звертаємо УВАГУ!!!

Клієнт самостійно подає підготовлені Компанією документи до суду;

Клієнт самостійно сплачує суму судового збору, за виключенням випадків коли клієнт звільнений від сплати судового збору згідно ст. 5 Закону України «Про судовий збір»;

Якщо клієнт самостійно вніс правки чи виправлення до підготовлених Компанією документів, Компанія не несе відповідальність за результати судового розгляду даної справи.

Компанія в праві відмовити в консультаціях та подальшій співпраці, якщо клієнт: висловлюється грубою нецензурною лексикою; висловлює образи та лайку на адресу юриста який консультує.

Повернення коштів може бути здійснено у випадках – якщо юристи не відповіли на телефонний дзвінок клієнта(не прийнятим телефонним дзвінком вважаються дзвінки тривалість очікування яких становить більше 7 секунд)