Отзывы

Никита

Меня остановили сотрудники дорожной полиции и начали обвинять в нарушении, которого я не совершал. К счастью, за месяц до этого купил пакет услуг автоюриста Атлант24. Специалист компании по телефону меня проконсультировал и помог правильно решить вопросы с инспекторами. В итоге, меня отпустили без штрафа.

Микола

Прийшов штраф за паркування в недозволеному місці, хоча я був упевнений, що паркувався правильно. Довелося звернутися до автоюриста. Спеціаліст компанії Атлант24 склав грамотне та обґрунтоване заперечення, за яким було прийнято рішення на мою користь. Дуже задоволений співпрацею.

Алла

Завжди приємно мати справу з професіоналами. В Атлант24 працюють висококваліфіковані юристи, які завжди на зв’язку в режимі 24/7, ввічливі і коректні, мають глибокі знання в галузі автоправа. Мені дуже сподобалася механіка юридичного захисту по моєму пакету послуг. У разі виникнення будь-якої проблеми, пов’язаної з автомобілем, мені не потрібно витрачати час на пошуки інформації, вивчення законів та спілкування з державними органами. Потрібно лише зробити дзвінок та пояснити юристу суть питання. Потім залишається діяти за запропонованим юристом алгоритмом. Дуже зручно та вигідно, рекомендую.

Юрій

Дякую компанії Атлант24 за оперативну допомогу. Потрапив у серйозну ДТП, розгубився і мало не визнав себе винуватцем. Врятував «дзвінок другу». Юрист одразу відповів, розпитав про ситуацію, нагадав потрібні правила та запропонував дочекатися поліції. В результаті винуватцем виявився не я. Замість фінансових втрат мені ще сплатять за ремонт автомобіля. Пакет послуг «Максимум» окупився у десятиразовому розмірі. Дуже професійний підхід до справи.

Світлана

Атлант24 – одна из немногих компаний в городе, которая готова брать в свой штат сотрудников без опыта. Но это не говорит о низком уровне работодателя. Здесь учат всему, что должен знать и уметь менеджер по продажам, причём учат быстро и качественно. Работа в колл-центре Атлант24 – отличная возможность освоить новую профессию и стать хорошим продажником. Я начала продавать пакеты услуг автоюриста уже через 2 недели после завершения испытательного срока. Сегодня зарплатой полностью довольна, за место держусь. Оплата по результатам, всё зависит от тебя. Чёткий график работы, два законных выходных, переработок нет, грамотное начальство, своевременные выплаты. Рекомендую.

Анна

Пришла устраиваться в Атлант24 по объявлению на Rabota.ua. В условиях была указана зарплата 10-20 тысяч, ставка+%. Прошла собеседование, закончился испытательный срок, сижу на телефоне уже 3 месяца. За первый месяц получила 10 тысяч, за второй – 12. Работать нравится, хороший офис, нормальная рабочая атмосфера, классный начальник, суббота и воскресенье выходные. Рекомендую.

Алла

Пришла в Атлант24 в 2018 году, долго привыкала к специфике, потом втянулась и начала нормально зарабатывать. В принципе, работа на телефоне в Атланте – нормальное место, но точно не для слабонервных. Производительность отслеживается в течение дня, поэтому расслабляться здесь не приходится. Но это и к лучшему: больше продашь – больше получишь. Работая с разными людьми, нужно всё время подстраиваться под разные настроения, а это забирает твою энергию. Чтобы не выгореть, нужно иметь хорошую мотивацию. У меня она была, поэтому удержалась и надеюсь проработать здесь ещё долго. Работать в Атланте24 можно: умное начальство, белая зарплата и прозрачное начисление, оплата больничных, отпуск – всё как положено.

Артем

Працюю юристом у компанії Атлант24 протягом восьми років. Доводиться розбирати складні справи, відстоювати інтереси водіїв у різних інстанціях, складати багато документів. За кілька років такої діяльності ви починаєте відчувати, як виріс ваш професійний рівень. Роботодавець по-справжньому дбає про своїх співробітників, створюючи всі умови для комфортної роботи та гарного заробітку. Із плюсів: сучасний офіс у зручному місці, конкурентна заробітна плата, соціальний пакет, можливість професійного розвитку, дружній колектив. Робота напружена, але цікава. Рекомендую.

Олексій

Пропрацювавши юристом в Атлант24 6 років, хочу поділитися думкою про характер цього виду діяльності. Якщо ви плануєте влаштовуватись на цю або подібну роботу, ви, в принципі, зробили правильний вибір. Робота автоюриста вважається престижною. Автомобілів стає дедалі більше, отже, зростає і попит на послуги цього типу. У десятків тисяч водіїв у кишені карточка з вашим номером телефону, і всі вони на вас розраховують. Ваше значення для будь-якого з водіїв величезне: при серйозній ДТП, розборках з автопідставниками люди перебувають у шоці, забувають і ПДР, і закони. А ваш голос у телефоні здатний їх повернути на землю. По-друге, автоюристи отримують хорошу зарплату, оскільки доводиться займатися широким спектром питань, пов’язаних з автомобілями, від ДТП до суперечок зі страховими компаніями. Звичайно, робота може бути стресовою, особливо коли йдеться про складні справи. Іноді доводиться працювати допізна або у вихідні дні, оскільки ДТП не відбуваються за розкладом. Але я даю гарантію, що робота завжди буде цікавою та не стане рутинною. Рекомендую.

Артем

До Атланта работал в юридической консультации, где приходилось полдня ждать посетителя. Ушёл оттуда из-за маленькой зарплаты. Сейчас денег стало больше, но и работать приходится в полную силу. Каждый из 34 тысяч водителей, ставших нашими клиентами, позвонить может в любой момент. Никто не знает, когда произойдёт ДТП, поэтому отвечать приходится и ночью. На этом месте скучно не бывает. Нужно успокоить водителя, расспросить, что случилось, напомнить ему ПДД, рассказать, какие документы нужно составлять. Проблем хватает, но зато чувствуешь себя полезным, что немаловажно. Так что если вы предпочитаете активную деятельность, это точно для вас.

Дмитро

Робота в Атлант24 – це можливість бути частиною перспективного бізнесу, успішної команди та надавати реальну допомогу водіям, які опинилися у скрутному становищі. Рекомендую компанію всім, хто шукає стабільність та професійний розвиток.

Олег

Добре місце для тих, хто прагне професійного зростання у сфері автоюридичних послуг. Робота в Атлант24 забезпечує повне завантаження, в процесі ви зіткнетеся з сотнями нетривіальних проблем, які потребують негайного вирішення. Дуже цікавий проект. Компанія цінує кожного співробітника та створює комфортні умови для роботи. Вдячний керівництву та колегам за підтримку, яку тут відчув.

Ольга

Працюючи в Атлант24 на обзвоні, отримала цінний досвід у сфері продажів по телефону. Компанія надає чудові можливості для професійного зростання та розвитку. Навчають тут швидко. Хоча доводиться цілими днями спілкуватися по телефону з різними людьми, серед яких зустрічаються недружні персонажі, але до всього звикаєш, тому працювати в цілому подобається. Продажі йдуть, гроші платять.

Світлана

Професіоналізм та відповідальність – дві ключові якості колективу Атлант24. Добре поставлена справа, бізнес, що розвивається, непогана зарплата і виплати без затримок. Рекомендую.

Анна

Працюю в Атлант24 юристом вже 3 роки. Компанія динамічно розвивається, роботи багато, зарплата стабільна, біла. Колектив дружний, усі колеги – впевнені професіонали. Умови праці – комфортні. Рекомендую

Сергій

Працюю в Атланті юристом уже 6 років. Кожен випадок унікальний і потребує глибокого знання правил дорожнього руху, законів, внутрішніх правил дорожньої поліції, нюансів судової практики. Робота тут – це чудова можливість постійно вчитися та розвиватися професійно. Дуже задоволений роботою і тим, що ми робимо для людей.

Ольга

В Атланті працюю 5 років, із плюсів хочу відзначити рівний колектив та своєчасну виплату зарплати. Поруч з цими людьми приємно перебувати, завдання зрозумілі, всім відомо, чого ми домагаємося. Іноді з’являються нові дівчата, яких треба навчати. Але вже за місяць і вони стають чудовими продажницями. Атлант 24 – розкручений бізнес, що росте, бренд добре відомий у водійському середовищі, продавати пакети послуг досить легко. Рекомендую.

Дмитро

Працюю на обдзвоні. Роботодавець подобається, для роботи створені всі умови, бази номерів для обдзвону нормальні, продаж іде, зарплата вчасно. Чіткий робочий ритм без зайвої метушні, всі зайняті своєю справою. Відмінне місце роботи.

Оксана

Працюю в Атланті 24 оператором обдзвону. Коли влаштувалася, було важко. Не просто презентувати пакети юридичних послуг людям, які не чекали на твого дзвінка. Перші дні після десятків відмов поспіль просто опускалися руки. Допоміг наш менеджер, який дав шпаргалку з правилами. За місяць звикла, освоїлася, почала спокійно сприймати відмови та гнівні репліки. А зараз спокійно працюю і продаю. Фірма класна, послуги якісні, продавати не так складно, як здавалося спочатку. Переконати водія, що він може потрапити у ДТП будь-якої миті або стати жертвою автопідстави, не складно. Роботою та зарплатою задоволена, рекомендую.

Анна

Занимаюсь в Атланте 24 обзвоном, работа не самая приятная, когда многие сбрасывают звонок, не дослушав предложение до конца. Но со временем воспринимаешь это как издержку профессии. Сейчас уже по этому поводу не нервничаю, как в начале. Каждый день приходится не только презентовать услуги автоюристов, но и объяснить их ценность для водителя. Это требует уверенности в высоком качестве наших услуг и хороших навыков убеждения. Работа здесь помогает развить эти навыки до 80 уровня.

Катерина

Допомагати новачкам за кермом та далекобійникам у важких ситуаціях після ДТП – це відповідальність, яка завжди напружує, але й дає впевненість у тому, що ти робиш важливу справу. Працюючи тут, я відчуваю, що моя професія реально потрібна та корисна. Щодня доводиться розрулювати кілька серйозних випадків, приводити водія до тями, пояснювати порядок дій, нагадувати найпростіші правила дорожнього руху. У такі моменти важливо бути максимально доброзичливим, щоб кожен клієнт відчував, що, купивши пакет послуг, він не даремно витратив гроші, і його проблема для нас наразі найважливіша. Загалом роботою в Атланті задоволена. Платять нормально та вчасно. Рекомендую.

Анна Кравець

Працюючи в цій компанії юристом, щодня стикаюся з фантастичними випадками, що трапилися з водіями. Один дзвонить – збив гуся у селі, інший протаранив світлофор, який звалився на припаркований автомобіль, третій заснув за кермом та зніс придорожню шашличну. Моє завдання — допомогти їм прийти до тями і розібратися у складних юридичних моментах після аварій. Поводжусь з ними, як з дітьми, заспокоюю, розписую, що робити, а чого не робити. Загалом роботою задоволена, практика велика, щодня щось нове, не дає закиснути. Якщо плануєте сюди на посаду автоюриста, не пошкодуєте.

Олег Валерійович

Працював юристом впродовж 3 років. Завжди будь на зв’язку, пам’ятай все правила дорожнього руху напам’ять, готуйся вникати в головоломні ситуації, не зная, які там знакі, світлофори і дорога. Але питання розрулював, як казали, непогано, автовласники були задоволені. Здобув в Атланті колосальний досвід.

Марія Омельченко

Десь я читала, що обзвон уже не працює. Можливо, ви просто продаєте якийсь мотлох, який нікому не потрібен. В Атланті 24 обзвон працює, тут пропонують відмінний продукт, інформація про який відразу чіпляє. Я сиджу на телефоні в цій компанії дуже довго, поки не набридло. Люди «на тому кінці дроту» поводяться іноді не найкращим чином, але часто вдається порозумітися. План виконується, затримок зарплати поки що не було.

Анастасия

Пришла в Атлант24 в 2021 году. Пришлось пройти оплачиваемую стажировку, после которой все нюансы работы уже ясны. Если вы любите много общаться с самыми разными людьми – эта работа для вас. Работы много, скучать ещё не приходилось, платят достойно. Один раз даже официально помогли деньгами, когда жизнь заставила просить поддержки. Вспоминаю этот случай с благодарностью, за место держусь.

Ирина

Работаю в компании 2 года оператором чата, работой довольна. После начала войны был перебой в работе по понятным причинам, но потом всё наладилось. Сегодня компания снова работает и набирает темпы. Неплохо платят, условия вполне устраивают, самой пришлось неоднократно пользоваться услугами наших юристов.

Виталий

Работа в Атланте24 требует терпения, иногда бывают трудные ситуации, клиент может испортить настроение, приходится держать себя в руках. Но зато план выполнимый, зарплату платят вовремя, нормированный рабочий день, полный соцпакет. Рекомендую.

Василь

Получил карту, звонил, трубку берут, на мои вопросы ответили. Спасибо

Володимир Миколайович

Гарна наклейка на скло. Дуже добре пояснили ситуацію про швидкісний режим при в’їзді в Хмельницький.

Андрій Кучеренко

Юристи склали позовну заяву до суду за 3 години!Дуже дякую!

Михаил

Ребята хорошо консультируют,узнал интересные моменты .Все работает

Ярослав Кравець

Все нормально, юристи знають свою роботу.На запитання выдповідають.

Владислав

Не хватает юристов,которые могут свободно говорить на русском,в целом все нормально.

Ігор

Поки все добре, на дзвінки відповідають.Але мені обіцяли дати два талони на скло,а я отримав один.

Микола Сергійович

Нічого нового не дізнався. Все ,шо кажуть ваші юристи я і сам знаю.

Петро

Телефонував, слухавку беруть, на запитання відповіли, поки задоволений

Сергій Валерійович

Дзвонив декілька разів,слухавку беруть,на питання відповідають нормально

Николай

Прользуюсь несколько месяцев,все хорошо.Звонил два раза,мне ответили,все понравилось.Очень интересная идея,только не хватает выезда на место дтп.

Туровський Микола

Хлопці молодці!Мені оскаржили штраф,який меня віписали,коли я проїхав фурою у городі!Я дуже вдячний!!!Усім рекомендую!!!!!

Миколюк Леонід Павлович

Добре допомогло у Снятині.Все працює!

Анатолій Синякевич

Трубку беруть і нормально отвечають.Менеджер Ірина дуже гарно розповідає.

Александр Федорович Муха

Интересное решение при оформлении европротокола.Спасибо.

Олексій

Поки звертався пару разів,все нормально. Юристи підковані.

Евген Кудима

Подарили хлопці з ПЛЕЙДАЛЬНОБОЙ на день народження,меніподобається!юристи напевно бивші дпснікі,шо так впевнено і нагло говорять з пласмасовими.Так тримати!

Дідух Сергій

Хлопці,хто знає про знак при в’їзді у Івано-Франківськ,беріть цю карту та не думайте!Вже не перший раз допомогли!

Тарас

Менеджер Наталля так все пояснила добре,стало цікаво.На пошті телефонував юристам,все ніби нормально,слухавку беруть.

Степан Олександрович

Мені допомогли повернути права без штрафу!!Дякую юристу Сергію!Я дуже задоволений!Зберіг дуже багато коштів!!Коломия Вам дуже вдячна!

Мирослав

Обычные консультации,ничего особенного.Думаю,пригодится только новичкам за рулем.

Сергій Миронович

Дуже не зручно що можно скласти лише одну позовну заяку за рік,це дуже мало.І виходить, шо після складання позову нема сенсу користуватись цілий рік.

Василь

Користуюсь 2 місяці, звертався вже декілька разів, консультаціями задоволений, буду радити друзям. Дякую

Микола Сергійович

Користуюсь тою картою пів року,поки все було нормально.Звонив два рази трубку підняли.

Мирон Іванович

Юристи мають досвід,з поліцією розбираються на раз!Мені подобается!Пише місто Снятин.

Михайло Сергійович

Мені оскаржили постанову за 130 с. Атлант я ваш боржник!Дуже дякую!

Гуменюк Михайло

На питання відповідають хорошо.

Олег Васильович

Купив на всяк випадок,хай буде,ще не дзвонив,не зможу оцінити.

Бердос Анатолій
Хмельницький

Юристи нормальні,допомагають.Звонив у ночі,мені отвітили. Я задоволен.

Мельник Любомир
Яремче

Користуюсь місяці три,поки не будо ніяких нарікань.мене все влаштовує,побажань нема.Можете додати ще декілька талонів до одної карти.

Махновецький Олексій

Звонив один раз,юристи дали консультацію,тепер мені звонють ваші менеджери,але в мене нема знайомих,мені хвате року користування.

Блищік Петро

Нормальні консультації.Але мені більше сподобалось,як праціють з документами!Швиденько підготували позовну заяву.я оскаржив штраф!Всім раджу!Хто з Хмельницького той знає!

Василь Леонтійович

На дзвінки відповідають.

Дмитрий

Нормальные юристы,все доступно рассказывают,приятно удивлен.

Роман Стащук

Дякую вам!Я дальнобійник і в мене вже 3 позовна заява оскаржена з вашою допомогою!Я задоволений та вже відбив гроші за ваші послуги та не один раз!Дякую ще раз!

Кабанець Станіслав
Тернопіль

Консультують правильно.Не вистачає талонів, адже в мене чотири машини.

Сергій Марина
Чернівці

Пораджу цю послугу тим хто багато їзда та має справу з постійними зупинками цих дерев’яних .

Сергій Маляренко
Хмельницький

Рекомендую!

Микола Золотаренко
Львів

Рекомендую!

Олександр Омелечко

Рекомендую ! Допомогли в юридичних аспектах при купівлі авто. А при зупинці мусоршміти коли бачать талон на склі та коли кажу зачекайте зараз зателефоную юристу з ним і розмовляйте то в них відпадає бажання у спілкуванні.

Петро Моргун
Черкаси

Дякую. Рекомендую!

Денис
Киев

Ребята очень грамотно консультируют, очень доступно. пользуюсь 3 месяца

Вітя
Чернівці

Дякую в допомозі оскарження штрафу!

Гончаренко Степан
Коломия

Звертався декілька разів, консультації не погані. 2 рази допомогли при зупинці поліції.

Ми раді вітати Вас на сторінці відгуків про роботу нашої компанії. Метою нашої роботи є надання цілодобової кваліфікованої юридичної допомоги водіям, які зіткнулися з серйозними проблемами на дорозі, під час оформлення документів, вирішення спорів зі страховою компанією, представниками патрульної поліції, учасниками ДТП. Тут ви можете прочитати реальні відгуки від автовласників, таксистів та далекобійників, яких висока якість наших послуг спонукала залишити коментар. Відгуками про роботу в Атлант 24 також діляться наші співробітники.

З відгуків від водіїв ви можете отримати важливу інформацію про те, наскільки швидко можна зв'язатися з юристом, які проблеми вирішені за допомогою наших фахівців. Ми пишаємося тим, що нашими клієнтами є понад 34 тисячі людей, і більшості з них юристи Атлант 24 допомогли вийти зі складних ситуацій без критичних втрат. Швидкий зв'язок з автоюристом – це потужне плече підтримки, коли водій під впливом стресу має розв’язувати складні питання оформлення ДТП, огляду транспортного засобу, штрафу за порушення правил дорожнього руху, позбавлення прав, суперечки з поліцією на дорозі. Ми дуже раді, що більшість відгуків про нашу роботу, що надійшли від водіїв, описують процес надання юридичної допомоги у позитивному ключі.

У відгуках наших численних співробітників мова йде на теми внутрішнього життя компанії. Ви можете прочитати про те, як співробітники Атлант 24 допомагають водіям вибрати відповідний пакет послуг та оформити заявку на юридичну допомогу, наскільки складна та непередбачувана робота з людьми в телефонному режимі, як високо цінується праця менеджерів з продажу, які умови створені керівниками для того, щоб персонал почував себе комфортно і ходив працювати з наснагою. Ми прагнемо надавати високоякісні послуги та приділяємо велику увагу не тільки кожному клієнту, а й своїм працівникам, на яких тримається бізнес. Якщо нас іноді й критикують, ми намагаємося відразу вносити корективи в роботу, щоб будь-який з наших юристів та менеджерів продажів почував себе в Атлант 24 як вдома.

Шановні відвідувачі сайту! Ми повністю підтримуємо ваше прагнення ознайомитися з відгуками про компанію Атлант 24. Ринок юридичних послуг для автовласників та професійних водіїв є дуже конкурентним. На ньому працює багато компаній, що пропонують широкий спектр послуг за різними цінами. Щоб вибрати компанію, яка найкраще підходить для ваших потреб, важливо зібрати якнайбільше інформації про неї. Реальні відгуки клієнтів та співробітників можуть бути гарним джерелом корисних відомостей, на основі яких рішення приймати набагато легше. Ви повинні переконатись, що отримаєте те, за що платите.

Проблеми, що виникають у водія у дорозі, під час спілкування з правоохоронцями, страховиками та учасниками ДТП, можуть бути складними та заплутаними. Тому важливо працювати з юристом, якому ви довіряєте. Відгуки водіїв про компанію Атлант 24 можуть дати вам повне уявлення про компетентність та професіоналізм співробітників нашого юридичного відділу.

Ми будемо раді, якщо ви поділитеся своїм досвідом взаємодії з Атлант 24. Ваші відгуки допоможуть нам стати ще кращими й надавати нашим клієнтам якісніший сервіс. Дякуємо, що вибрали нашу компанію!